Tábor H+H
Facebook Instagram YouTube E-mail

Letní tábor

Ceník

Letos je několik volitelných cen tábora! Některé cenové nabídky vám dávají možnost odrekreovat dítě levněji, než je základní cena!

Základní cena zahrnuje

ubytování včetně veškerých lůžkovin - i přídavných, dopravu z Ostravy, umělecký tým, profesionální program, stravu 6x denně (druhá večeře v ceně), provozní personál, provozní náklady, zdravotní a kuchyňský personál, oddílové vedoucí, praktikanty, pojištění proti úpadku CK a další. To vše je v základní ceně, a navíc si můžete objednat další služby buď za příplatek, anebo s výraznou slevou! Čtěte pozorně a zvolte si svou cenu rekreace (Stany jsou moderní, nepromokavé s podsadou).

Nezdražujeme

Stále se snažíme udržet rozumnou cenu! Přestože dochází ke zdražení ve všech svérách (energie, potraviny, mzdy a mnoho další). Cena tábora v poměru nabízených služeb je stále na spodní hranici srovnatelné s konkurencí a cena ve stanech je stejná jako loni základní cena! Tuto strategii máme dlouhodobě.

Volba Sleva / Příplatek Cena celkem s DPH
Základní cena včetně dopravy z OSTRAVY   4 890 Kč
Ubytování ve stanu (nepromokavý, s podsadou) -500 Kč 4 390 Kč
Dítě jede na více turnusů (za sebou) -400 Kč 4 490 Kč
Jedou-li dva sourozenci na jeden turnus -300 Kč 4 590 Kč
Miniservis -200 Kč 4 690 Kč
Garance ubytování v budově (nadstandard - není nutný) +400 Kč 5 290 Kč
Garance ubytování v chatce (nadstandard - není nutný) +500 Kč 5 390 Kč
Automaticky zaslat DVD z tábora (zasíláme k Vánocům do 15.12.) +100 Kč 4 990 Kč

Slevu lze využít pouze jednu a nelze slevy kombinovat!

V základní ceně je zahrnuta doprava z Ostravy. Ostatní doprava je s příplatkem. Uvedená cena platí za dopravu tam i zpět! V Ostravě u nádraží je přistaven autobus! (Praha a Olomouc má v ceně zahrnut příplatek za kvalitní vlak a místenku).V případě, že dítě dovezete vlastní dopravou CK Agentura neodčítá ze základní ceny žádnou částku.

Příplatek za dopravu tam i zpět

Praha Brno Olomouc
550 Kč 390 Kč 250 Kč

Důležité

Základní cena garantuje ubytování do všech typů ubikací s tím, že menší děti se dostanou přednostně do budovy a chatek. Po vyplnění přihlášky a zaplacení zálohy vám zašleme potvrzení o přijetí a v případě, že si zaškrtnete některou z nabízených služeb, taktéž vám bude potvrzena! Pokud ne, tak uhradíte pouze základní cenu 4 890,- Kč ! Celková cena pobytu bude uvedena na potvrzení. Při zvolení základní ceny již nedoplácíte za ubytování v budově ani v chatkách a zároveň vám není poskytnuta sleva za stany! Cena je vždy kompletní a dítě již nic nedoplácí.

Způsob platby

  1. Převodem z účtu na účet č.ú. 107-4384380257/0100. Vyplníte pouze jméno účastníka a do variabilního symbolu uvedete rodné číslo dítěte bez nuly na začátku.
  2. Platbu provedete složenkou typu A (variabilní symbol stejný)
  3. Na dětské rekreace přispívají podnikové výbory a firmy. V tomto případě částku uhradí podnikový výbor nebo firma na konto naší CK Agentury H+H s.r.o. - KB Ostrava 107-4384380257/0100. Veškeré platby musejí mít variabilní symbol - rodné číslo dítěte! Platby s chybějícím variabilním symbolem jsou nepřiřaditelné do PC.
  4. Fakturou. Je nutná vyplněná objednávka od firmy, která bude fakturu hradit. !POZOR! v tomto případě je variabilní symbol číslo faktury!

Záloha - 1 000 Kč

Zálohu zaplatíte bankovním příkazem anebo složenkou (typu A), platba musí obsahovat variabilní symbol - rodné číslo dítěte! V případě, že platbu budete hradit přes podnik, zálohu nemusíte uhradit a s přihláškou zašlete objednávku na fakturu ze svého podniku! Po obdržení zálohy (nebo objednávky) bude dítě zařazeno do zvoleného turnusu (toto vám bude písemně sděleno) a zašleme potvrzení o vámi zvolené destinaci.

Termíny plateb

Zálohu uhraďte s přihláškou. Doplatek viz FAQ a splátky.

Pojištění

Naše CK je řádně pojištěná proti úpadku. Pokud máte zájem pojistit dítě proti úrazu a na zavazadla, uhraďte laskavě příplatek 200.- Kč. Ovšem upozorňujeme, že podmínky pro plnění pojištění v rámci ztrát a krádeží jsou velmi přísné a většinou pojišťovna toto nehradí! Hodnotné věci na tábor nepatří a CK Agentura H+H za ně nezodpovídá! Klient, který nemá řádné připojištění proti úrazu z domu, má připojištění proti úrazu povinné!